windy

windy

windy619@centrum.cz

Stoprocentě zkoušejte i když tomu nevěříte,ale důležité je věřit protože když nevěříte tak se vám to nepovede*lol*
věřte mi kdyby se mi nepovedla jediná věc tak to sem nepíšu a nedávám přiznám že se mi zatím povedla jenom telekineze a reinkarnace

Woodoo
chci upozornit ,že tento rituál je velmi složitý a není z mé hlavy

Panenka sama osobě je nezbitná rekvizita .Nezáleží natom jestli panenka bude vyrobena z hlíny ,vosku,sena (slámy) ,látky atd. ,Ala natom jak svou panenku naplníš zlobou a vstekem k vybrané osobě!

Vyrobení panenky: potřebujete dané osoby věc kousek látky z jejího oblečení ,nebo krev co nedoporučuju ,jelikož krev je velmi silná věc a panenka též ,což by se mohlo obrátit proti vám!!Dále izolovanou jehlu nebo spíše pletací jehlici ,kterou předem pokropíme olejem Black devil . Při výrobě panenky použijte vlastnou ručně dělaný nebo koupený plášť s kapucí který vás bude chránit před negativní energií .Do panenky poté píchejte jehlice na určitá místa kde chcete aby se vaší vybrané osobě něco přihodilo dále do panenky musíte vložit předem spáleně věci osoby a rituál může začít! Panenka voodoo je velmi silná a není ke zastrašení učitelky která vám dala 5. Panenku používejte jen tehdy kdy bude velmi potřebná.Např. vražda, znásilnění! Výroby panenek je více druhů .Panenku musíte jak jsem říkala naplnit zlobou nebo rytuál který nebude říkat ,každý magik či čarodejnice má své zaříkávání jako pomůcka vám může posloužit koupená panenka z jednoho magického obchodu kterou si můžete obědnat a ke které dostanete ztručný návod i zaříkávadlo.Nejsou jen panenky na uhranutí přivolání neštěstí atd.,ale i na léčení , přivolání lásky atd .

tda mate ten odkaz - http://www.hexeraven.org/?open=artikel&cat=6

(Dodatek: K provedení rituálu panenky musíte se naprosto koncentrovat nikam nespěchejte a myslete jen na osobu kterou chcete očarovat.)

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (1525 | 78%)

Provozujete magii?

Ano ale sem dřevo. (316 | 16%)
Ne ale je to zajmavý. (428 | 22%)
Tak co zkusily ste to a vyšlo vám to no vidíte
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one