windy

windy

windy619@centrum.cz

Stoprocentě zkoušejte i když tomu nevěříte,ale důležité je věřit protože když nevěříte tak se vám to nepovede*lol*
věřte mi kdyby se mi nepovedla jediná věc tak to sem nepíšu a nedávám přiznám že se mi zatím povedla jenom telekineze a reinkarnace

Telepatický přenos
Telepaticky se dá přenést prakticky cokoliv, co je možné přechovávat v mysli, ale řekl bych, že typy informací se dají rozdělit na tři skupiny: 
Pocity jsou asi to nejjednodušší, co se dá přenášet. Pro mysl je to jedna z nejzákladnějších a nejjednodušších informací. Spousta lidí dokáže třeba i na stovky kilometrů cítit, jak se cítí jejich blízká osoba, a to zcela bez záměru a tréninku. Když jsem se o telepatii začínal více zajímat, namátkově jsem si vybíral blízké osoby, se kterými jsem zrovna nebyl v osobním kontaktu (byl jsem sám doma) a zkoušel zjistit, jak se cítí. Už tehdy byla úspěšnost téměř stoprocentní.
Jednoduché informace, jako třeba čísla 0-9 nebo písmena můžete zkusit přenášet třeba s kamarády jako tréninkovou hru. Trochu díky tomu poznáte, jak telepatie funguje, co všechno vám stojí v cestě atd. Pokud dosáhnete úspěšnosti okolo 30-40 procent (u čísel 0-9, jinak také záleží na pravděpodobnosti 'náhodného' uhodnutí), můžete si pogratulovat, jelikož se vám opravdu daří telepaticky přenášet informace.
Myšlenky jako celek lze samozřejmě také přenášet telepatií. Velmi duševně rozvinutí lidé nebo jiné bytosti tak spolu mohou plnohodnotně komunikovat, místo slov si rovnou pošlou celou myšlenku, což je mnohem rychlejší, nepotřebují k tomu znát žádný jazyk a nedochází k nepochopení, nedorozumění atd. na základě nejasného významu slov nebo nedostatku slovní zásoby. Pro běžného člověka může být těžké záměrně přenášet myšlenky nebo touto cestou komunikovat, ovšem trochu to funguje samovolně podobně jako přenos pocitů, citlivější lidé občas podvědomě zaregistrují myšlenky okolních lidí.

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (1525 | 78%)

Provozujete magii?

Ano ale sem dřevo. (316 | 16%)
Ne ale je to zajmavý. (428 | 22%)
Tak co zkusily ste to a vyšlo vám to no vidíte
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one