windy

windy

windy619@centrum.cz

Stoprocentě zkoušejte i když tomu nevěříte,ale důležité je věřit protože když nevěříte tak se vám to nepovede*lol*
věřte mi kdyby se mi nepovedla jediná věc tak to sem nepíšu a nedávám přiznám že se mi zatím povedla jenom telekineze a reinkarnace

Protikouzla

proti ztrachu z mrtvých


Mech ze hřbitova spal na popel a přimíchej do vody ze studny, aby vznikla tekutina podobná inkostu. Potom jdi a napiš jím (použij husí brko) na papír :

BYL JSI TAM- A ZŮSTAŇ TAM !!!

JSI TAM - ZŮSTAŇ TAM !!!

BUDEŠ TAM - ZŮSTAŇ TAM !!!

ZŮSTAŇ TAM - V DOBRÉM VZPOMÍNÁM !

Když inkoust uschne, papírek sroluj a nos ho na krku, dostaneš-li strach z mrtvých. Pomůže ti to také odehnat bloudící duše a noční přízraky. Dříve než si ho pověsíš na krk...třikrát vyslov Zdrávas.protikouzlo-proti noční můře

 

Před spaním si pod polštář polož slunečnicová semena a jablečná jádra. Jejich počet musí být lichý. Další možností je na konopném provaze udělat 4 uzle a omotat si ho kolem zápěstí.

Magický písek proti uřknutí

Potřebuješ: mořský písek, sůl a perlu (10 : 2 : 2), kterou rozdrtíš na jemný prášek.

Postup: Všechno smíchej dohromady na stříbrném talíři a nakonec přidej sušenou a rozdrcenou šalvěj (2 díly). Doprostřed polož slepičí vejce a talířek polož na okno, při úplňku. Talířek měj také občas v blízkosti lůžka. Za devět nocí ho pravou rukou hoď přes levé rameno za sebe do řeky a z talířku všechno vysyp do vyhloubené jámy.

Ochraný rituál se svíčkami a vodou

Toto je ochrana pro obyvatele velkoměsta. Vyburcuje silnou ochrannou energii. Potřeby: čtyři černé tenké svíčky, misku s vodou, sůl a papírový sáček. Pokud nemáte černé svíčky použijte bílé.

Do svého magického koutku si připravte misku s vodou, malou nádobku se solí a čtyři černé svíčky, zápalky a papírový sáček. Postavte se, nebo posaďte před ně. Zavřete oči a představujte si, že vás obklopuje jakási ochranná pevnost nebo kouzelné bytosti. Zapalte první černou svíčku, podržte ji co nejblíže tělu a řekněte:

" Nejsi nic, a nic neznamenáš…!"

Oddalte svíčku od těla a pokračujte:

" Vytrácíš se, mizíš…!"

Pak podržte svíčku co nejdále od těla a zvolejte:

" Pryč s tebou!"

Hořící konec svíčky potom vložte do misky s vodou a pozorujte, jak plamen zaprská a zmizí. Potom svíčku rozlomte a vložte do připraveného sáčku. Pak do vody přidejte špetku soli, čímž ji očistíte. Toto opakujte celkem třikrát, s každou svíčkou zvlášť. Na úplný závěr proneste formuli:

" Opratě zla švihají,

krutý vítr volá.

Temné síly stoupají,

tam hluboko zdola.

Bujet dál už nebudu,

teď a tu je rozmetám.

Zlomím, zničím, tímto kouzlem

buď jim konec - pokoj nám."

Umyjte si ruce a sáček co nejdříve odstraňte z bytu. Slanou vodu vylijte a misku opláchněte. Magický obřad je u konce.

Proti strachu ze tmy

Sedm dřevěných knoflíků spoj nití, kterou musíš koupit tak, že za ni zaplatíš víc, než bude žádáno. Plať levou rukou a vyber si sytě červenou. Domů jdi po levé straně ulice, nikomu neodpovídej na pozdrav, protože jakmile obchod opustíš, nesmíš vykřiknout jediné slůvko a nikde se zastavovat. Až doma, když mouku obrátíš v popel, třikrát řekni:

"Obstoupila jsi mne, obestřela si mne,

cítím i tvůj pach,

jenže já nebudu více,

z temnoty mít srach."

Na nitku navlékni knoflíky a u každého zaklínadlo opakuj. Pak všechno vlož do plátěného sáčku a v nouzi nos na krku.

DRUHÁ MOŽNOST :

Výborně pomohou spálené kaštany, které je potřeba obalit do mouky obstarané v nedělní dopoledne. Vlož je ( jejich počet musí být sudý!) do sáčku z vepřové kůže a když k tomu ještě přidáš třezalku, všechno od tebe odežene strach z tmy. Působí asi jeden rok.

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (1523 | 78%)

Provozujete magii?

Ano ale sem dřevo. (314 | 16%)
Ne ale je to zajmavý. (427 | 22%)
Tak co zkusily ste to a vyšlo vám to no vidíte
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one