windy

windy

windy619@centrum.cz

Stoprocentě zkoušejte i když tomu nevěříte,ale důležité je věřit protože když nevěříte tak se vám to nepovede*lol*
věřte mi kdyby se mi nepovedla jediná věc tak to sem nepíšu a nedávám přiznám že se mi zatím povedla jenom telekineze a reinkarnace

Co je to lucidní snění?Lucidní snění (občas jen LD - z anglického 'lucid dreaming') znamená vědomě snít. 

Co to je v praxi? Každý z nás mívá sny. Jsou o nejrůznějších věcech, různě dlouhé a různě intenzivní. Někdy si je pamatujeme a chytáme se za hlavu, co že jsme tam dělali za hlouposti a nebo se tam s povzdechem chceme vrátit. Vnímáme sen jako nějaký film, v němž jsme podle nějakého přesného scénáře hráli a mohli se na to jen dívat. Při lucidním snění si člověk v průběhu snu najednou uvědomí, že je ve snu a zdánlivě neměnný scénář se okamžitě rozpadá.

Člověk se ve snu probouzí. Stojí najednou vědomě v určité snové realitě, mnohdy stejně reálné jako tento svět, kde s plným vědomím může rozhodovat o věcech příštích.
Co na tom, že je to jen sen, když ho vnímá stejně jako realitu? 
Co na tom, že fyzické tělo spí doma v posteli a on ho ani necítí? 
On je prostě tady; tady je jeho vědomí. Fyzické tělo, koho to zajímá? 
S tímhle (snovým) lze létat a procházet zdí!... 

Film se mění na hru. Nejreálnější hru, jakou jste kdy hráli. Výhoda této hry (této reality) je, že je zde naprosto všechno možné. Omezení je jen ve vaší mysli. Co chcete se zde stane a to přesně tak, jak chcete či spíše jak si to dokážete představit. Můžete zde tisíckrát zemřít a nakonec se stejně probudíte doma v posteli.

Nemohu říci, zda je tento svět naší halucinací, projekcí mysli či skutečně někde existuje.Faktem je, že se lze do něj dostat a vnímat ho stejně intenzivně jako ten náš.

Je-li to sen nebo tvrdíte-li, že se jedná jen o halucinace, pak klidně může být halucinací i tento svět. Lucidní snění by se dalo přirovnat k virtuální realitě, k jakémusi Matrixu - částečně iluzornímu světu, vytvářeném jen a jen naší myslí.

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (1525 | 78%)

Provozujete magii?

Ano ale sem dřevo. (316 | 16%)
Ne ale je to zajmavý. (428 | 22%)
Tak co zkusily ste to a vyšlo vám to no vidíte
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one