windy

windy

windy619@centrum.cz

Stoprocentě zkoušejte i když tomu nevěříte,ale důležité je věřit protože když nevěříte tak se vám to nepovede*lol*
věřte mi kdyby se mi nepovedla jediná věc tak to sem nepíšu a nedávám přiznám že se mi zatím povedla jenom telekineze a reinkarnace

Obvykle se používá oboustranně broušená dýka. Stejně dobře však bude sloužit obyčejný kuchyňský nůž. Důležité je, aby byl nový a nepoužitý.
 

1. varianta zasvěcení

 

Za jasné noci se vydejte k nějakému čerstvému pařezu. Zabodnete nůž do středu pařezu a z pěti tenkých proutků nebo klacíků, které nasbíráte cestou, poskládáte kolem nože znamení pentagramu neboli pěticípé hvězdy. V tu chvílí by na nůž mělo dopadat měsíční světlo. V duchu proneste následující zaklínadla:

"Ať se kolem nás vytvoří ochranný kruh!"

Chvílí počkejte a pak pokračujte:

"Zaklínám vás duchové tohoto místa, ať síla poraženého stromu přijde do mého rituálního nože! Tak si to přeji a tak se to stane!"

Počkáte asi pět minut, přičemž se budete snažit myšlenkově koncentrovat na nůž, do něhož právě teď skrz kořeny přechází mohutná síla země.

S pevnou myšlenkou, že jedině vy znáte klíč k magické síle svého rituálního nože, odstraníte pentagram, nůž vložíte do pouzdra nebo zabalíte do hedvábného šátku a odneste domů. Počkáte do prvního dne, kdy bude svítit slunce na čisté obloze rozbalíte látku nebo vyndáte nůž z pouzdra a vystavíte jej po obou stranách slunečných paprsků.

Vyslovíte následující formuli: "Tak jako v tomto noži skryta síla Země a Měsíce, ať do něj přejde i síla slunce a ohně. "

Na závěr rituálu polijte nůž červeným vínem (nebo hroznovým džusem), opláchněte ve vodě, osušíte a poprvé s ním mávnete ve vzduchu a nakreslíte jeho špičkou kolem své hlavy ochranný kruh. Teď je v něm koncentrována síla Měsíce, Země, Slunce, Vody a symbolicky i síla krve, aniž byste ji museli prolít. Zbytek vína můžete na oslavu prolít hrdlem.

Dle Ariany a Ravena Argoni

 

2. varianta zasvěcení

 

Potřebujete tyto pomůcky:

osobní olej: (olivový olej v malé lahvičce), můžete do něj přidat pár kapek éterického oleje. Buď použijte již hotovu směs olejů z obchodu nebo využijte tabulku Vůně a znamení

svěcená voda v kalichu: vezměte do jedné ruky nádobku s vodou a druhou rukou nad ní ve vzduchu vyznačte pentagram Země. Tj. začínáme ho kreslit zleva nahoru. S využitím techniky vizualizace můžete tento pentagram představit jako modravé elektrizující světlo. Poté ho nechte prostoupit vodou. Odložte nyní vodu a udělejte totéž se solí. Nakonec špetku soli rozpusťte ve vodě. Máte posvěcenou vodu. Můžete ji nalít do lahve a uchovat ji propříště. Přestavuje element Vody.

Nůž anebo dýku: po obou stranách jste přejeli magnetem.

Kalich s vínem

Pět svící, které představuji element Ohně

Vonná tyčinka, která představuje sílu Vzduchu

Pentagram, který představuje síly Země

Zapalte svíce a kadidlo a posaďte se před oltář k soustředění. Jakmile jste plně koncentrována, vyznačte naučeným způsobem magický kruh. Vyvolejte živly. Poté vezměte posvěcenou vodu a rozprašujte ji kolem sebe. Vezměte do ruky dýku a omyjte ji posvěcenou vodou. Drže dýku blízko těla, aby do ní vstoupila vaše síla. Pak polibte atham po obou stranách, včetně rukojeti.

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (1525 | 78%)

Provozujete magii?

Ano ale sem dřevo. (316 | 16%)
Ne ale je to zajmavý. (428 | 22%)
Tak co zkusily ste to a vyšlo vám to no vidíte
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one