windy

windy

windy619@centrum.cz

Stoprocentě zkoušejte i když tomu nevěříte,ale důležité je věřit protože když nevěříte tak se vám to nepovede*lol*
věřte mi kdyby se mi nepovedla jediná věc tak to sem nepíšu a nedávám přiznám že se mi zatím povedla jenom telekineze a reinkarnace

Bílá magie-Kouzla

KOUZLO PENĚZ:

K tomuto kouzlu budeme potřebovat čtyři žluté stuhy. Na každé z nich uděláme dva uzly na levé straně a dva uzly na straně pravé. Stuhy zhotovujeme buď 4.,8.,12.,24. nebo 30.dne v měsíci. Stuhy nejdříve očadíme a potom je spálíme úplně. Jejich popel rozsypeme v okolí domu,kde bydlíme.


NA OČIŠTĚNÍ LÁSKY:

Potřebuješ.

}-porcelánový talířek.

}-hráškově zelenou svíčku.

}-rozdrcené hřebíčky.

}-květ třezalky.

Postup:

V porcelánovém talířku před příchodem půlnoci zapal hráškově zelenou svíčku a syp kolemní rozdrcené hřebíčky(koření)smíchané s květy třezalky(1+3 díly).Dvívej se do plamene svíčky a říkej:

VYŘKNU DO TICHA KOUZELNÁ SLOVA,

STÍN CO LÁSKU DUSÍ,HNED SE SCHOVÁ.

UKRYJE SE DO DÁLI

NYNÍ V TOMTO ČASE

NAŠÍ LÁSCE PŘEKRÁSNÉ

DAŘIT BUDE SE ZASE


Kouzlo posvěcení domu

Budete potřebovat: Sůl a vodu
Vonný olej dle vaší volby
Trochu mléka
Med
Víno
Vonnou tyčinku

Váš dům, Váš hrad a po důkladném vyčištění si zaslouží, aby ho měl někdo moc rád a požehnal mu. Zde je jednoduchý rituál s obětinami, který posvěcí Váš dům, byt.. Projděte se po Vašem prostoru s vonou tyčinkou a solí a vodou a soustřeďte se na okna a dveře, prostě celý dům provoňte, sůl s vodou lehce postříkejte okolo. Proneste přání, aby všechny negace opustily Váš dům a nevracely se, všechny zbytečné a zbytkové energie propusťte. Naopak pozvěte do domu všechny anděly, božstva a jiné ochranné duchy nebo i bytosti podle Vaší volby.Vysvětlete jim, že tam můžou pobývat, pokud si to přejí. Každé okno, každý práh dveří postříkejte zlehka směsí mléka a medu a totéž udělejte s vchodovými dveřmi. Proneste u toho, že do Vašeho domu zvete štěstí a prosperitu.Požehnejte mu. Nakonec vonným olejem a nebo pokud nemáte, alespoň hůlkou či mečem vyznačte na Vaše vchodové dveře pentagram a proneste:

Jsem pevná brána..
Kdo přichází, toho přijmu.
Kdo odchází, toho propustím

Přesto se postavím každému, kdo nemá klíč, nebo pozvání!


Váš dům je nyní požehnán a posvěcen.


Srdeční kouzlo

Do květináče zasadíte květ. cibulku a každé ráno pronesete čarovnou formuli: "Ať rostou kořeny. Ať rostou listy. Ať rostou květy a nechť narůstá i láska ... ke mně."

Kouzlo pro zvýšení přitažlivosti

Zapalte vonné tyčinky s vůní růže a spalte několik vlasů svého milého. Před vonným kouřem si přejte, aby jeho láska k vám, byla co největší.

Kouzlo pro štěstí (dubová koupel)

Při novoluní napusťte vanu horkou vodou, přidejte dubové listy a několik kapek oleje z citrónové šťávy. Při vstupu do lázně držte žalud a pronášejte: "Očisti mého ducha i mou duši a učiň můj život bohatým." Vychutnejte si koupel a žalud vystavte prvním slunečním paprskům. Ovažte si ukazováček červenou stužkou a soustřeďte se na to, že teď je žalud vaším talismanem.

Kouzlo pro zbožňování

Připravte si malé papírové kartičky (počet - podle písmen ve jméně vašeho milého), na každou napište jedno písmeno, rozprostřete po stole popsanou stranou vzhůru. Poté sevřete větší minci v dlaních, soustřeďte se na svého milého a představujte si jeho tvář vyrytou na minci. Asi po 5 minutách položte minci mezi lístečky a nechte takto ležet 3dny a 3noci. Poté darujte minci svému milému a jakmile ji utratí kouzlo je dovršeno.

Květ světla (keltské zimní kouzlo pro povzbuzení)

Rozprostřete na podlahu žlutou látku a pokropte ji několika kapkami krvavě rudého třezalkového oleje. Několika dalšími kapkami pomažte 2 žluté svíčky a připravte si 2 svazky žlutých květů. Posaďte se doprostřed látky, za sebe a před sebe postavte zapálené svíčky, vedle sebe umístěte svazečky. V dlaních držte nejkrásnější květy, soustřeďte se na teplo svíček a odříkávejte: "Ó blahodárné světlo, obklop mě nyní, dej úlevu mé duši v její nejtemnější hodině." Představujte si, jak provoněné světlo svíček proudí ke květinám a odtud proniká celým vaším tělem. Snažte se udržet v koncentraci asi 20 minut.

Šálek lásky (afrodiziakum)

Stříbrnou minci noste u sebe až do úplňku, pak ji vložte do dlaně a vystavte měsíčnímu světlu. Zatímco mince se nabíjí měsíční energií, soustřeďte svoji mysl na svého milence. Když večer přijde, kdy chcete "šálek lásky" použít, přejeď nabitou mincí připravené lístky šalvěje a bazalky (musí jich být tolik, aby dobře pokryly dna dvou číší). Energie měsíce se tak přemístí do lektvaru. Vložte lístky do číší a zalijte likérem (medovina nebo streggy). Nechte hodinu louhovat. Pak můžete s partnerem nápoj vypít. Chuť na milování se dostaví u obou stejně rychle.

Péče o kariéru (anglický rituál)

Ve čtvrtek ráno zapalte zelenou svíčku. Zavřete oči a představte si, jak světlo svíčky kolem vás vytváří ochranný obal. Na kousek papíru napište své jméno i to čeho chcete dosáhnout. Svíčku pak zhasněte a uchovejte pro pozdější opětovné použití. Celý den noste ve své blízkosti papír, stříbrnou minci a 2 žaludy. Když se vrátíte z práce domů, zapalte svíčku a žaludy i minci krátce protáhněte jejím plamenem. Potom žaludy i minci zabalte do papíru a zahrabejte je na zahradě svého domu či jiném příhodném místě. Opakujte tento rituál každý rok, aby vaše kariéra úspěšně pokračovala.

Kouzlo štěstí

Rozmístěte do kruhu střídavě 4 červené a 4 zelené svíčky (v hlavních směrech kompasu - sever, severovýchod...) Doprostřed tohoto kruhu postavte sklenku vína a misku s jedlými semeny nebo ořechy. V levé ruce držte během celého rituálu oblázek, který představuje neustálý koloběh života a vesmír. Jako první zapalte severní svíčku, pak vstupte do středu kruhu a vhoďte jedno semínko do vína. Potom vyslovte své přání a současně semínko snězte. Tak pokračujte i s dalšími sedmi svíčkami podle směru hodinových ručiček. Až bude zapáleno všech osm svíček, posaďte se do svého plápolajícího kruhu. Vypijte víno a v ruce držte oblázek, který vám přinese štěstí

pro pomoc v nouzi


Aquarius - kouzlo pro pomoc lidem v nouzi

Potřeby : láhev pramenité vody( ze studánky ), skleněná nádoba, knoflík kulička ze skla

Tímto kouzlem můžete pomoc některým méně šťastným než jste vy sami, nebo budete pomáhat činnostem zasvěceným ochraně planety.

Postup:

Vyberte si nějaký projekt nebo plán, kterému by jste rádi pomohli. Vydejte se k blízké řece s lahví pramenité vody, skleněnou nádobou a skleněnými knoflíčky nebo kuličkami. U vody se zastavte a s lahví vody v ruce si co nejintenzivněji přejte, aby bylo nalezeno řešení jisté zoufalé situace. Polovinu pramenité vody vlijte do řeky a řekněte :

" každá řeka se vlévá do moře a každý oceán se vlévá do jiného. Déšť vytažený z moře padá zpátky na zem. Všichni lidé jsou bratry. Aťmé přání prolétne celým světem a dostane se k těm, kdo mají největší nouzi. "

Polibte skleněné knoflíčky nebo kuličky a vhoďte je do řeky. Zbytek vody z pramene přelijte do skleněné nádoby a vezměte si ho domů. Tam ho položte na přehledné místo a připomínejte si své dobré přání.

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (1525 | 78%)

Provozujete magii?

Ano ale sem dřevo. (316 | 16%)
Ne ale je to zajmavý. (428 | 22%)
Tak co zkusily ste to a vyšlo vám to no vidíte
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one