windy

windy

windy619@centrum.cz

Stoprocentě zkoušejte i když tomu nevěříte,ale důležité je věřit protože když nevěříte tak se vám to nepovede*lol*
věřte mi kdyby se mi nepovedla jediná věc tak to sem nepíšu a nedávám přiznám že se mi zatím povedla jenom telekineze a reinkarnace

Vaše první aura

Vaše první aura:
Zatímco jste cvičili všechno to předchozí trápení, měli byste si udržet svůj relaxovaný pohled. Po chvíli (někdy mezi pár sekundami a několika minutami - v raných stádiich) uvidíte ve vzduchu nezřetelné chvění, obklopující vaši knihu. Potom uvidíte mdlý, úzký proužek světla, vystupující z rohu vaší knihy. To je éterická aura. *Zůstaňte relaxovaní *Nezaostřujte *Nedívejte se tam *Klidně si mrkněte, to nevadí. Brzy uvidíte jasně žlutou (modrá kniha) nebo jasně zelenou (červená kniha) auru, vystupující z éterického obalu knihy. Jesliže přeostříte, napnete se nebo se podíváte přímo, aura okamžitě zmizí. Na auru se musíte dívat svým periferním viděním. Jestliže se cokoli stane a aura zmizí, nic si z toho nedělejte. Když chvilku počkáte, znovu se objeví. V raných stádích má aura takovou nechutnou vlastnost - furt se ztrácí. To je bohužel vcelku běžné. Když ale budete opakovaně cvičit, bude se tento efekt zmenšovat, až úplně zmizí.
Krok 3: Jakmile jste absolvovali předchozí kroky, spojte více knih dohromady, každou v jiné primární barvě. Platí přitom pravidlo - čim jasnější barva, tím jasnější aura. Studujte tyto knihy, každou zvlášť a zapište si jejich aurické barvy. Poté studujte dvě dohromady a opět si zapište barvy aury, kterou uvidíte. Potom je různě geometricky uspořádávejte a opět je pozorujte.
Krok 4: Vezměte si květinu, nebo čerstvé květy - pokud nemáte žádnou živou květinu ve své blizkosti, a studujte jejich auru. Aura, kterou uvidíte, je živá aura. Ponechte si v mysli aurické barvy listu a květu. Oranžový nádech, který uvidíte kolem zelených částí, stonku a listu, je způsoben aurickou barvou zelená - stejně jako byste pozorovali zelenou knihu. Jiné barvy budou vycházet především z květů. Uvidíte mnohem jemnější éterickou auru a mnohem silnější chvění vzduchu, optický efekt kolem rostliny. Žijící aury jsou mnohem subtilnější, a proto trochu těžší na pozorování nežli aury barev. S trochou cvičení by vám však neměly činit problémy.
Krok 5: Pozorujte auru stromu. Vyberte si takový strom, abyste ho celý obsáhli do vašeho výhledu, s oblohou jako pozadí. Je nejlepší, když máte slunce za zády, snažte se to tedy provádět spíše v pozdním opoledni nebo brzo ráno. Jestliže vám do oka padne jakýkoli odraz nebo přímo slunce, máte smůlu. Tetelení kolem stromu bude daleko intensivnější než v okolí květiny. Barva aury bude pochopitelně ovlivněna nejenom barvou stromu samotného, ale také oblohy, tedy ve slunečném dni se objevi aura jako špinavá modř, v dni plném mraku jako krémová šeď. Poloha pozorovatele:dost záleží na velikosti stromu. Je důležité, abyste v úhlu pohledu měli i vrcholek stromu. Proto potřebujete být asi tak třikrát dál, nežli je výška samotného stromu, nebo ještě dále. Aura stromu může být tlustá, což záleží na jeho velikosti a síle. Na vrcholku stromu můžete občas vidět tzv. fontánový efekt, jak aura pomalu vystřikuje z vrcholku ještě výš.
Krok 6: V tomto cvičení budeme pozorovat zvíře. Může to být jakékoli domácí zvířátko, třeba psík, kočička, klokánek, velblouďátko, lvíček, tygříček, slůně, .... jestliže k nim máte přístup... :-)) Pozorujte je, když odpočívají. Zvířecí aury sice nejsou tak barevné jako aury lidské, ale k procvičování budou naprosto dostačující. Při pozorování nezapomínejte na to, že barva srsti ovlivňuje barvu videné aury. Zvířeti můžete také diagnostikovat nemoci stejným způsobem jako u člověka, což dává velkou přiležitost procvičování této velmi užitečné schopnosti.
Krok 7: Pozorování lidské aury: Ze začátku je nejlepší pozorovat lidskou auru pomocí dvou fází:
Faze 1: Požádejte váš subjekt, aby si oblékl nějaký hodně barevný úbor. Tento úbor může mít v podstatě jakoukoli barvu, pokud nebude modrý. K tomuto účelu modř nepoužívejte, protože zaplaví okolí těla žlutí, a intelektuální žluť je nejběžnější barvou hlavové části lidské aury, takže byste nevěděli, na čem jste... Zajistěte, aby byl subjekt od krku nahoru neoblečen. Pozorujte nejdříve loketní oblast, používajíce k tomu ty samé techniky, jako u pozorování barevného papíru. Pochopitelně po chvíli uvidíte auru úboru, vyzařující z lokte subjektu. Ve chvíli, kdy vidíte auru oblečení kolem lokte jasně, pomalu přesuňte svůj pohled výše, až se budete dívat na odhalený krk subjektu. Přitom mějte stále ve výhledu auru oblečení, nijak nepřelaďujte, snažte se vidět různé barvy v oblasti krku. Toto cvičení vám pomůže sladit vaše normální a třetí oko. Nikdy se nedívejte subjektu přímo na krk! Všechny aury jsou vidět jenom periferním viděním. Pokud se všechno vydařilo, měli byste začít vidět různé barvy, vystupující od krku a hlavy subjektu. Nyní posuňte pohled ještě výš, až bude v úrovni hlavy pozorované osoby. Zůstaňte relaxovaní a nic neměňte. Měli byste v této oblasti vidět žlutou auru. Jestliže něco vidíte, požádejte vašeho dobrovolníka, aby se soustředil na nějaký matematický problém, případně aby třeba zkusil vynásobit dvě čísla, a pozorujte, jak aura kolem jeho hlavy nabývá síly a jasu...
Fáze 2: Požádejte vašeho dobrovolníka, aby se svlékl do půl těla. Naproti neutralnímu pozadí pak studujte jeho kůži - stejným způsobem, jakým jste studovali auru barevné knihy. Nejlépe se začíná v oblasti ramen a loktu. Na holé kůži nejdříve uvidíte jemné chvěni vzduchu, zvláštní rozostření obrazu okolo kůže. Potom uvidíte éterickou auru, vypadá jako cigaretový kouř, obtáčející tělo subjektu. Většinou je okolo 1 cm tlustá. Jestliže si podržíte svůj pohled, začnou se objevovat hlavní aurické barvy, vystupujíce z étericke aury okolo těla. Nejdříve se objeví úzký barevný pruh, zvýrazňující rohy éterické aury, bude se trochu zcvrkavat a znovu zvětšovat, alespoň ze začátku. Kdyz chvíli vydržíte, budou se tyto problémy zmenšovat. Barva aury bude pomalu jasnět a aura se bude zvětšovat, takže když chvíli počkáte, bude tlustá až několik palců. Hlavní aura může na chvíli zmizet a poté se znovu objevit, což je způsobeno nepatrnými změnami pohledu a mrkaním, čemuž ovšem nejde zamezit. Tip: Jas dobrovolnikovy aury je dost zavislý na tom, jak se zrovna cítí. Jestliže jej tedy donutite cítit se výborně a být štastný, aura zesílí a bude mnohem jasnější. K tomuto účelu třeba pusťte oblíbenou hudbu pozorované osoby, nebo vyprávejte vtipy, veselé historky. To pomůže zesílit auru a pro vás bude mnohem lépe zpozorovatelnější.
Zdokonalování a čas: Trochu času to zabere, než budete schopni vidět lidskou auru, takže při prvních neuspěších hned neházejte flintu do žita. Jestliže jste se naučili vidět auru barev, JSTE schopni naučit se vidět i lidskou auru. Používáním popsaných metod stimulujete třetí oko, které je zodpovědné za všechny typy nefyzikálního vidění. S používáním se budou schopnosti vašeho třetího oka zvětšovat, takže aura bude snáze k zahlédnutí. Možná to zabere několik týdnů, než uvidíte první náznaky lidské aury, jestliže nemáte mnoho předpokladů k tomuto, ale s trochou trpělivosti to JDE zvládnout. Doporučuji procvičovat hlavně mentální otevírací akci a stimulační cvičení, pozorovat každý den aury alespoň několik minut. To bude podporovat vývoj vašeho třetího oka.
Spontánni vidění aury: Po nějaké době poznáte, že jsou dny, kdy prostě nejste schopni auru vidět. Naopak budou i dny, kdy uvidíte auru ihned, jakmile se podíváte na lidi či jiné objekty, bez jakéhokoli vědomého popudu či chtění. Pravdepodobně zjistíte, že se to děje v těch chvílích, kdy je vaše třetí oko z nějakého důvodu velmi aktivní. Můžete třeba sedět a s někým mluvit, a najednou uvidíte jejich auru, nebo auru jejich oblečení, zcela bezdůvodně. Údálosti silného, spontánního vidění aury nastávají poměrně často, jakmile jednou začnete cvičit vaše třetí oko a vidění aury.

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (1525 | 78%)

Provozujete magii?

Ano ale sem dřevo. (316 | 16%)
Ne ale je to zajmavý. (428 | 22%)
Tak co zkusily ste to a vyšlo vám to no vidíte
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one