windy

windy

windy619@centrum.cz

Stoprocentě zkoušejte i když tomu nevěříte,ale důležité je věřit protože když nevěříte tak se vám to nepovede*lol*
věřte mi kdyby se mi nepovedla jediná věc tak to sem nepíšu a nedávám přiznám že se mi zatím povedla jenom telekineze a reinkarnace

Druhy mimotělních zážitků

Někteří lidé si myslí, že astrální cestování je to samé, co mimotělesný zážitek(OBE-Out of Body Experience), ale omyl, ono je to trochu složitější. Jevy spojené s opuštěním těla lze rozdělit asi takto: 

Éterické cestování

Vaše astrální tělo se dostane ven z vašeho těla fyzického a zůstává v tomto světě, tudíž můžete pozorovat lidi, co právě dělají, ale můžete vidět i velmi vzdálená místa na kterých jste nikdy nebyli. 

Astrální cestování

Kdo tohlé umí tak to už je někdo. Ať už jde při astrálním cestování pouze o jev způsobený naší myslí nebo se to děje doopravdy, tak je to rozhodně zážitek, který stojí za tu námahu. Jde o projektování astrálního těla do vyšších energetických dimenzí. Můžete se zde procházet jinými světy a dokonce se setkat a navázat kontakt se zesnulými. Čas je silně zkreslený. 

Vzdálené nahlížení

Neboli mentální cestování. Jak je už z názvu patrné, lze o sledování něčeho na dálku, ale vaše astrální tělo stele uvnitř vašeho těla fyzického. Lze se to naučit snadněji a rychleji, než opouštění těla.

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (1530 | 78%)

Provozujete magii?

Ano ale sem dřevo. (318 | 16%)
Ne ale je to zajmavý. (430 | 22%)
Tak co zkusily ste to a vyšlo vám to no vidíte
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one