windy

windy

windy619@centrum.cz

Stoprocentě zkoušejte i když tomu nevěříte,ale důležité je věřit protože když nevěříte tak se vám to nepovede*lol*
věřte mi kdyby se mi nepovedla jediná věc tak to sem nepíšu a nedávám přiznám že se mi zatím povedla jenom telekineze a reinkarnace

Co je to astrální cestování?

Astrální cestování (někdy také OBE - Out of Body Expirience - Mimotělní zážitek) je vlastně neomezená forma cestování, jen ne ve světě fyzickém, ale astrálním. Jedná se o jev, kdy lidský duch spolu s duší opouští naše fyzické tělo.


Předpokládám, že každý ví, co je to zážitek blízký smrti neboli klinická smrt. V takovém případě také duch opouští tělo.V mnohých případech se tak stává po následku nějakého šoku, nehody, či operace. 
U astrálnímu cestování je tomu ale jinak, člověk nepotřebuje zažít nějaký šok, či nehodu, místo toho klidně leží na posteli a prostě si opustí tělo... 

Základním předpokladem pro astrální cestování je věřit skutečnosti, že můžeme existovat nezávisle na svém těle. Jako každá živá osoba máte ducha (astrální tělo), který se může volně pohybovat zatímco vaše tělo spí. Je to něco jako sen, ve snu také nejste vy jako člověk, ale jakési 'zapůjčené' tělo.

Astrální cestování není žádná novinka. Starověcí šamani, kteří astrálně cestovali, aby se dozvěděli budoucnost či odpovědi na všemožné otázky. Své jednoduché metody samozřejmě drželi v tajnosti. Kdyby dokázal každý astrálně cestovat, jejich moc by vzala za své.

Astrální tělo

Astrální tělo je kopie naší fyzické schránky, je však z mnohem jemnější hmoty a je jakoby 'průsvitné'. Má několikrát menší hustotu než fyzické, ale to prý také záleží na kvalitě astrálního dvojníka. Další rozdíl je v tom, že astrální tělo necítíte - připadáte si nehmotní, necítíte bolest, nemáte hlad, žízeň apod. 

Stříbrné vlákno

Teoreticky je nemožné, aby naše fyzické tělo žilo bez astrálního těla. Proto je tu takzvané stříbrné vlákno. Toto vlákno spojuje naše fyzické a naše astrální tělo. To znamená, že část naší mysli pořád zůstává ve fyzickém těle a je schopna kdykoliv stáhnout naše astrální tělo zpět a hned jednat.

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (1525 | 78%)

Provozujete magii?

Ano ale sem dřevo. (316 | 16%)
Ne ale je to zajmavý. (428 | 22%)
Tak co zkusily ste to a vyšlo vám to no vidíte
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one